PHI LINGS

­

Phi-ion Lifting horních víček                                                          5 000 Kč                           opakování         3 000 Kč
Phi-ion Lifting spodních víček                                                     
 5 000 Kč                           opakování         3 000 Kč     

Phi-ion Lifting hlubokých vrásek a jiné redukce kůže          od  500 Kč     dle rozsahu redukce


Microneedling - 1 aplikace                                                             2 500 Kč
Microneedling - 3 aplikace                                                             6 500 Kč
Microneedling - 6 aplikací                                                            11 000 Kč


Phi-ion Lifting horních víček a microneedling - 1 aplikace    6 500 Kč


Ceník platný od 1.1.2023


­

Ošetření PHI LINGS zahrnuje dvě metody, kterými lze účinně a viditelně zlepšovat stav pokožky PHI IONa MICRONEEDLING

PHI ION ( plazma pero )

Princip spočívá v  ionizaci plynů z atmosférického vzduchu k vytvoření mikroplazmových výbojů, které způsobují smrštění nadměrné/prohlubující/poklesnuté povrchové vrstvy pokožky.

Phi-ion ošetření, je založeno na vytvoření řady milimetrových bodů, což způsobuje okamžité kontrakce a utahování kožních vláken a tím dochází ke zvedání, remodelování a omlazení pokožky na obličeji a těle.

CO LZE OŠETŘENÍM PROVÁDĚT:
neinvazivní blefaroplastika (korekce převislé kůže očních víček, horní i spodní )
nechirurgický lifting krku a obličeje  
lifting hlubokých, mimických a ušních vrásek
lifting povislé kůže, zjemnění a vyhlazení jizev

Výhodou této techniky je výjimečná přesnost, může být použita k léčbě určitých oblastí bez poškození okolní tkáně.

Efekt je okamžitý, na dosažení požadovaného výsledku stačí u většiny klientek jedno ošetření. Pokud je zapotřebí další ošetření lze  jej provádět po 3.měsících.

Po ošetření bude pokožka zarudlá s hnědými tečkami (jako spálená). V místě ošetření a blízkém okolí mohou vzniknout otoky, může být cítit brnění a kůže muže být citlivější. Otok by měl zhruba do 3.dnů ustoupit a do 7 dnů se vyloupnou zbylé stroupky. Je to však u každé klientky individuální podle typu pleti, podle schopnosti regenerace. Ošetřená místa nenamáčejte! pokud by se tak stalo, neutírejte místo tahem , ale pouze bodově odsajte, aby nedošlo ke stržení stroupků. Nepoužívejte make-up ani pudr, nesportujte, dodržujte spíše klidový režim, než se pokožka vyhojí (cca 3-10dnů). Po vyhojení je nutno pleť chránít před UV zářením, abychom zabránili tvorbě nežádoucích pigmentací, ideálně krémy s UV+30 a vyšší.


MICRONEEDLING ( mezoterapie )

je velmi jednoduchá a bezpečná technika. Používá se k omlazení remodelaci pokožky obličeje a těla. Postup je zaměřen na stimulaci mikrocirkulace a přirozených procesů tvorby a regenerace kolagenu.

Princip fungování této techniky je založen na kontrolovaném poškozování kůže pomocí mikrojehliček. V povrchové vrstvě kůže jsou vytvořeny neviditelné mikrokanálky, do kterých se zapracovává patentovaný roztok ( kmenové buňky, vitamíny, stopové prvky). Díky tomu, že se mikrokanálky uzavírají až po 48 hodinách jsou schopny absorbovat speciání roztok , který si klientky po ošetření odnáší sebou domů a tím se výsledný efekt ještě prohlubuje . 


Účinek ošetření:
podpora stimulace a tvorby kolagenu v kůži
zjemnění viditelných vrásek a vypnutí jemných linií 
vyhlazuje strie a jizvy
minimalizuje rozšířené póry
pomáhá se zjemněním pigmentací
sjednotí tón pleti        
obnovuje růst vlasů 


Nejlepší výsledky jsou dosaženy po 3.ošetřeních , nebo 6 ošetřeních - opakování je možné po 14.dnech výsledky trvají 4.-6.měsícu

Po ošetření může být kůže začervenalá, podrážděná a citlivá. Na pokožku se  po dobu 24-48hodin nesmí dávat nic jiného než speciální roztok (dostanete), než se mikrokanálky uzavřou. Je nutno vyhýbat se prašnému  a nečistému prostředí, dodržovat hygienu. Nepoužívejte make-up ani pudr, nesportujte, dodržujte spíše klidový režim, než se pokožka vyhojí (cca 3-7dnů). Po vyhojení je nutno pleť chránít před UV zářením, abychom zabránili tvorbě nežádoucích pigmentací, ideálně krémy s UV+30 a vyšší.

alt
­
ADRESA

Studio MONDE
Horova 38a
Brno – Žabovřesky

(naleznete nás v 1. patře)


  Facebook.cz/studioMONDE