CASMARA Alginátové masky

­

Značka CASMARA se sídlem ve španělské Valencii je výsledkem 40 let vášně pro krásu a neustálé inovace v oboru profesionální kosmetiky
Základem firemní filozofie je nabízet efektivní, inovační kosmetická ošetření s využitím jedinečných, exkluzivních aktivních složek a vysokou kvalitu.

Alginátové masky jsou avantgardní a jedinečné pleťové masky v různých barevných odstínech, nejjemnějších texturách a inspirujících vůních s překvapivými účinky.

Poznejte jejich tajemství: extra dávka vitamínů, silný protivráskový a zpevňující účinek, šetrné působení na ty nejdelikátnější části obličeje .. Díky propracovanému, exkluzivnímu způsobu aplikace včetně možnosti ošetření očí a rtů působí tam, kde je jejich nejvíce třeba. V místech kam jiné pleťové masky nedosáhnou.

Účinky masek na obličeji
Masky jsou vyrobeny na bázi VÝTAŽKŮ Z MOŽSKÝCH ŘAS, jejich hydratačních vlastností využívají. Karbohydráty v nich obsažené v kontaktu se vzduchem postupně tuhnou a vytvářejí na pokožce jemný film, který působí na ošetřovanou oblast určitým tlakem. Podporuje tak vstřebávání aktivních složek dříve aplikovaných kosmetických přípravků i vlastních aktivních látek masky.

V salonu máme široký výběr alginátových masek:

Maska GOJI
Maska s výtažkem z plodů goji neboli kustovnice čísnké, plodu používaného tradiční čísnkou medicínou již po tisíce let. Goji podporuje dlouhověkost a vitalitu.
Goji je skutečným „elixírem mládí“ v kosmetice. Jeho výrazný antioxidační účinek preventivně působí proti vzniku známek stárnutí. Zároveň mírní již existující vrásky a výrazové linky v okolí očí. Maska dodá pleti příval nové energie a znatelně ji omladí.

Maska ORANŽOVÁ
Vitamínová energizující maska pro všechny typy pleti, zvláště vhodná pro zesvětlující a protivráskovou péči. Díky vysokému obsahu přírodního vitamínu C získaného z pomerančů a kopru má silné rozjasňující, antioxidační a stimulační účinky. Vitamín C také výrazně podporuje tvorbu nového kolagenu.
Úžasné omlazení a nový příliv energie pro pleť s mírnými i výraznějšími známkami stárnutí. Zesvětlení pigmentových skvrn a celkové projasnění pokožky.

GOLD maska
Ne nadarmo přestavuje zlato symbol věčného mládí. Tato exkluzivní pleťová maska s obsahem prášku z 24-karátového zlata a minerálů intenzivně pokožku omlazuje, vyživuje a revitalizuje. Mikročástečky zlata pozitivně ovlivňují látkovou výměnu, zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jeho příznaky. Zlato podporuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace. Navíc je silným antioxidantem. Výtažek z mořských řas působí silným zvlhčujícím účinkem. 
Kromě výrazného revitalizačního, regeneračního, omlazujícího a zpevňujícího účinku maska pokožku nádherně rozjasní a prozáří.

SKOŘICOVÁ maska
Pleťová maska poslední generace s tepelným efektem na bázi skořice a výtažků z mořských řas. Hlavním účinkem je prokrvení pleti, díky němu dochází k regeneraci kolagenových a elastinových vláknech a celkovému zpevnění pokožky obličeje. Díky lepšímu prokrvení je pokožka aktivovaná a stimulovaná i v nejhlubších vrstvách, lépe vyživená a prokysličená. Dochází k omlazení pleti zevnitř. Výtažky z mořských řas, bohaté na stopové prvky, pokožku hloubkově hydratují. 
Vzhledem k tepelnému efektu nenanášíme tuto masku na oči ani na rty. Při aplikaci chráníme oči vatovými tampony.

LIFTINGOVÁ maska
Zpevňující pleťová maska pro všechny typy pleti, zvláště pro ochablou, povadlou pokožku. Hlavní aktivní složka „kiwi“ je jedním z nejbohatších plodů na vitamín C. Kromě zesvětlujícího účinku stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu, takže působí silným liftingovým a zpevňujícím účinkem. Kiwi je navíc vynikajícím zdrojem betakarotenů s výrrazným antioxidační m efektem.
Výrazné zpevnění a vypnutí pokožky s příznaky ochabování. Díky obsahu vitamínu C zároveň pleť projasňuje.

Maska REGENERÍN
Regenerační maska pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Vzhledem ke klidnícímu, regeneračnímu a relaxačnímu účinku je tato maska velmi vhodná po aplikaci exfoliantů včetně chemických peelingů.
Mírní podráždění, klidní pleť a výrazně ji regeneruje. Ideální pro relaxační ošetření.

Maska ZELENÝ ČAJ
Maska s lístky zeleného čaje pro všechny typy pleti, zvláště pak s příznaky stresu a předčasnému stárnutí nebo pro pokožku poškozenou vnějšími klimatickými vlivy. Polyfenoly a katechiny, obsažené v zeleném čaji, se vyznačují silnou antioxidační schopností, takže znatelné zpomalují stárnutí buněk.
Výrazně regeneruje poškozenou, unavenou a stresovanou pleť. Mírní známky předčasného stárnutí a preventivně působí proti vzniku nových. Klidní pleť, přináší relaxaci a celkový pocit pohody.

Maska FIALOVÁ
Klidnící maska pro citlivou, podráženou a snadno reagující pleť. Vhodná i pro pokožku s příznaky kuperózy. Obsažené výtažky z mořských řas dodávají pleti potřebnou hydrataci, výtažek z violky vonné ji zvláčňují a klidní.
Pleť je po ošetření zklidněná, mizí podráždění a začervenání. Maska přináší úžasný pocit komfortu a úlevy od příznaků podráždění. Pokožka získá zdravý vzhled, je hydratovaná a mladistvá.

Maska ČERNÁ
Zpevňující maska určená zvláště pro smíšenou až mastnou pleť s rozšířenými póry. Je vhodná i na aknózní pokožku. Díky vyváženému složení na bázi mořského prachu "Diatomea", který se získává z usazenin vnějších částí drobných mořských organismů, a aktivního uhlíku dokonale absorbuje nečistoty a přebytečný maz. Po dobu působení masky se uvolňuje chlad, takže dochází k tonizaci a svalové stimulaci, což vede k výraznému kryoterapeutickému zpevňujícímu účinku.

Maska NOVANEW
Je vhodná pro všechny typy pletí, ale zvláště pak pro suchou, extremně suchou až dehydratovanou pleť. Díky vysokému obsahu zvlhčujících látek obnovuje rovnováhu tekutin v pokožce a tím jí navrací svěží, zdravý a mladistvý vzhled. Pleť je pružnější a pevnější.

Maska ZELENÁ
Pleťová maska vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak po kosmetických či přístrojových ošetřeních s aktivačním účinkem. Díky vysokému obsahu chlorofylu přináší značný okysličující a protizánětlivý efekt. Mátová esence pak dodává charakteristický chladivý a zpevňující účinek. Výtažky z mořských řas pleť nahydratují.


­
alt
­
ADRESA

Studio MONDE
Horova 38a
Brno – Žabovřesky

(naleznete nás v 1. patře)


  Facebook.cz/studioMONDE