Vítám Vás na svých stránkách věnovaných kosmetice, líčení , prodlužování řas, lash liftu, permanentnímu make-upu a philings


Jmenuji se Monika Dujíčková a kosmetické praxi se věnuji již od roku 2000. Ke své práci používám  pleťovou, tělovou a dekorativní kosmetikou ALCINA, kterou si můžete u mne zakoupit pro domácí ošetření. Ráda Vám s výběrem přípravků poradím. Na přání objednávám i vlasovou kosmetiku.

ALCINA je německá značka nabízející kompletní sortiment profesionální pěsticí, tělové, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolf založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky. Hlavní prioritou byla, je a bude vysoká kvalita všech produktů. Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí. Veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny. ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další.

V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolf a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky Alcina, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti. 


alt

V dnešní uspěchané době je čím dál více vyskytujících se problémů s pokožkou. Vzhled kůže závisí na celkovém stavu organismu, proto se o kůži říká, že je „zrcadlem naší duše“


Studio OTEVÍRÁME 3.5.2021!!!                                                                                     

DOPORUČUJEME!!

NOVINKA!!!  OŠETŘENÍ  PHI LINGS ( mezoterapie a plazmapero )

NOVINKA!!! PERMANETNÍ MAKE- UP, AKVAREL LIP, MICROBLANDING

ELLEEBANA Lash Lift  

IT'S NEVER TOO LATE - ošetření na které není nikdy pozdě

SKIN SPRING - ošetření pro vzpruhu pleti pod rouškou    

Alginátové masky CASMARA

Korejské masky


Dostanete se k nám tramvají č. 3 a 11 ( tramvaj č. 10 po dobu výluky zajištuje přepravu)  a zastávka Mozolky nebo Rosické náměstí, tam Vás doveze i autobus 44, 67 a 84. Další okolní zastávky jsou Stránského s tramvají č.1* nebo Přívrat s trolejbusem 34,36 popř.30. Autem lze parkovat přímo před studiem, kde se po rekonstrukci vytvořila nová parkovací místa /když budete mít štěstí/, popřípadě v okolních ulicích, doporučuji i parkování u paneláků na Luční s následnou procházkou parčíkem, nebo pod mostem, kde jsou vytvořena místa pro parkování na 2 hodiny zdarma s parkovacími hodinami!!. Parkování na ulici Horova zatím nepodléhá parkovacím zónám.

            * POZOR TRAMVAJ č.1 VÝLUKA na 2 roky od 9.1 2021

 
Dujíčková Monika, Studio MONDE - ekatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - ekatalog.cz


 

alt
­
ADRESA

Studio MONDE
Horova 38a
Brno – Žabovřesky

(naleznete nás v 1. patře)


  Facebook.cz/studioMONDE